آلومینیوم کامپوزیت پانل  (Acp) از ترکیب چند لایه مختلف به همراه پوشش آلومینیوم به دست آمده است.دو صفحه آلومینیوم روکش شده، سطح هسته پلی اتیلنی آنرا پوشانده اند.چسباندن این سطوح آلومینیومی به هسته، توسط فرآیند های شیمیایی و مکانیکی صورت می گیرد به طوریکه در مقابل ورقه شدن به شدت مقاومت می کند.

آلومینیوم کامپوزیت پانل نانو ضمن دارا بودن خواصی نظیر ضد آلایندگی، مقاومت در برابر آتش، استحکام مناسب و غیره، به دلیل بهره مندی از تکنولوژی برتر نانومتر از خصوصیات منحصر به فردی نظیر خود تمیز کنی، مقاومت در برابر مواد اسیدی و قلیایی نیز برخوردار می باشد.لذا با توجه به ویژگی های فوق، هنگام استفاده از ورق نانو در مقایسه با ورقهای پي وي دي اف معمولی، دیگر نگرانی در خصوص تمیز نمودن سطوح نما، به خصوص در مورد ساختمان های بلند مرتبه وجود ندارد

آلومينيوم كامپوزيت پانل طيفي الهام گرفته از رنگهاي موجود در طبيعت مثل رنگهاي رنگين كمان مي باشد. سطح بين ورق بوسيله رنگ براق خاصي پوشانده شده كه باعث ايجاد حس لطافت و رنگارنگي گردد. فعل و انفعالات بين نور و مواد، انعكاس، انكسار و جذب همه اينها رازهاي تاثير رنگ موجود در اين محصول ميباشد. در واقع وجود قابليت هاي فوق سبب مي گردد بسته به زاويه تابش نور، رنگهاي متفاوتي ديده شود. از اين ورق ميتوان در اجراي دكوراسيون داخلي و خارجي در مكانهاي عمومي ، فروشگاه هاي زنجيره اي، مراكز خريد، تبليغات نمايشگاهي و بسياري موارد ديگر استفاده نمود.

اچ پی ال مرینو (interior) برای استفاده نمای داخلی ساختمان